It looks like you are coming from United States, but the current site you have selected to visit is Italy. Do you want to change sites?

Yes, please. No. Keep me on the current site.

Villanyszerelő

Operations | Cegled, Hungary, Hungary
Dettagli lavoro Candidati
Dettagli lavoro

A Xylem a világ vezető globális víztechnológiai társasága, mely szivattyúzás és vízkezelés területén nyújt termékeket ügyfeleinek. A társaság a világ 150 országában rendelkezik erős és hosszú távú vevőkapcsolatokkal, sikerességünkhöz 16.000 alkalmazott járul hozzá. A cégcsoporthoz több, mint 40 márka kapcsolódik, melyek kis kivétellel piacvezetői adott szegmensüknek.

Csatlakozz hozzánk abonyi gyárunkba

Villanyszerelő pozícióba!

FELADATOK:

  • A vállalat gépparkjának, berendezéseinek javítása és karbantartási terv szerinti megelőző karbantartása
  • Hibák feltárása és elhárítása, a nem tervezett gépállások azonnali javítása, műszaki problémák megszüntetése.
  • A „Tervezett” és „Nem Tervezett” karbantartások és javítások dokumentálása
  • Épület fenntartással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Alapszintű gépészeti feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK:

  • Villanyszerelő/erősáramú berendezés szerelő végzettség
  • Termelő vállalatnál hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Éjszakai/hétvégi készenlét vállalása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Alapszintű gépészeti ismeretek

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • PLC vezérlések, pneumatikus rendszerek szerelői szintű ismerete
  • TPM ismeretek
  • Érettségi

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Teljes munkaidő, Határozatlan idejű szerződés
  • Dinamikusan fejlődő cég, stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem, hosszútávú munkavégzés
  • Béren kívüli jutatások: Cafeteria + bónusz
  • Munkába járás támogatása
  • Szakmai fejlődés, előrelépési lehetőség,
  • Kellemes munkahelyi körülmények
  • Csapatépítő rendezvények
MUNKAVÉGZÉS HELYE: Cegléd, Külső-Kátai út 41.