It looks like you are coming from United States, but the current site you have selected to visit is Italy. Do you want to change sites?

Yes, please. No. Keep me on the current site.

Production Leader

Operations | Cegled, Hungary, Hungary
Dettagli lavoro Candidati
Dettagli lavoro

A Xylem a világ vezető globális víztechnológiai társasága, mely szivattyúzás és vízkezelés területén nyújt termékeket ügyfeleinek. A társaság a világ 150 országában rendelkezik erős és hosszú távú vevőkapcsolatokkal, sikerességünkhöz 16.000 alkalmazott járul hozzá. A cégcsoporthoz több, mint 40 márka kapcsolódik, melyek kis kivétellel piacvezetői adott szegmensüknek.

A XYLEM Water Systems Kft. új munkatársat keres ceglédi 280 főt foglalkoztató gyárába a következő pozícióba:

Gyártás és Termelés vezető (Production Leader)

FELADATOK:

  • Gyártási folyamatok teljes körű menedzselése
  • Gyártási mérőszámok (KPI) elérésének biztosítása (termelékenység, OTD, selejt stb.)
  • A termelésben dolgozók munkájának vezetése;
  • Aktív részvétel az új technológiák, termelési eljárások bevezetésének támogatásában, koordinálásában
  • Termelési műszakok irányítása, motiválása, munkaszervezés;
  • Termelési folyamatok fejlesztése és a termelékenység javítása;
  • Optimális létszámtervezés, munkaidő beosztás készítése, munkaidő nyilvántartás felügyelete;
  • Munka- és tűzvédelmi szabályok betartatása;
  • Termeléshez kapcsolódó jelentések elkészítése;
  • Hatékonyság folyamatos növelése, elemzések készítése, valamint aktív részvétel egyéb hatékonyságifejlesztési projektekben
  • Költségoptimalizálásban való részvétel.
  • Együttműködés projekt csapatokkal

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 3+ év gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Többéves vezetői tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Kiváló helyzetértékelés és problémamegoldó készség
  • Magabiztos fellépés és kommunikáció
  • Logikai gondolkodásmód
  • ERP rendszer ismerete
  • MS Office alkalmazások ismerete

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Felsőfokú – gépészmérnöki vagy villamosmérnöki – végzettség
  • Többéves vezetői tapasztalat gyártó vállalatnál
  • Elektronikai cégnél szerzett tapasztalat
  • Lean módszertan ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Dinamikusan fejlődő cég, stabil vállalati háttér
  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes fizetés + egyéb juttatások
  • Sportolási támogatás (Pulzus szabadidő központ, városi uszoda)
  • Folyamatos szakmai képzés
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Csapatépítő rendezvények

Munkavégzés helye: Cegléd, Külső-Kátai út 41.