It looks like you are coming from United States, but the current site you have selected to visit is South Africa. Do you want to change sites?

Yes, please. No. Keep me on the current site.

Service Engineer

Engineering | Torokbalint, Hungary, Hungary
Job Details Apply
Job Details

A Xylem a világ vezető globális víztechnológiai társasága, mely szivattyúzás és vízkezelés területén nyújt termékeket ügyfeleinek. A társaság a világ 150 országában rendelkezik erős és hosszú távú vevőkapcsolatokkal, sikerességünkhöz 16.000 alkalmazott járul hozzá. A cégcsoporthoz több, mint 40 márka kapcsolódik, melyek kis kivétellel piacvezetői adott szegmensüknek.

A XYLEM Water Solution Kft. új munkatársat keres törökbálinti irodájába a következő pozícióba:

SzervizMérnök

FELADATOK:

  • A vállalat által forgalmazott víz- és szennyvíz-technológiai termékek (szivattyúk, tisztítóberendezések) szervizelése
  • A termékek beüzemelésének, karbantartásának elvégzése
  • Az elvégzett munkák megfelelő dokumentálása
  • Rendelésekkel kapcsolatos reklamációk műszaki támogatása
  • A termékek rendszerbe illesztésének támogatása, egyedi megoldások kidolgozása a vevők igényei alapján
  • Az inteligens eszközök (IoT) paraméterezésében a vevők támogatása
  • Távoli segítségnyújtás a vevők részére, beüzemelés, hibaelhárítás érdekében
  • Ad hoc projektben való részvétel
  • Alkalmankénti külső helyszínen történő munkavégzés
  • A partnerekkel való kapcsolattartás
  • A munkavégzéshez szükséges szakmai tréningeken való részvétel. (angol nyelven, külföldön)

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú/középfokú végzettség (gépészmérnök, villamos mérnök, műszerész stb.) vagy ilyen irányú tanulmányok végzése
  • Min. 3 éves munkatapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Problémamegoldó készség
  • Pontos munkavégzés, határidők betartása
  • B kat. Jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Erkölcsi bizonyítvány

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Szivattyúzás területén szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Azonnali munkakezdés
  • Teljes munkaidő
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Hosszú távú munkavégzési lehetőség egy fejlődő, multinacionális vállalatnál
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés, barátias légkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Egy műszakos munkarend
  • Béren kívüli juttatások
  • Kellemes munkahelyi környezet

Munkavégzés helye:

Törökbálint és alkalmanként külső helyszínen történő munkavégzés