It looks like you are coming from United States, but the current site you have selected to visit is Uzbekistan. Do you want to change site?

Yes, please! No, keep me on the current site

Raktáros

Operations | Abony, Hungary, Hungary
Job Details Apply
Job Details

A Xylem a világ vezető globális víztechnológiai társasága, mely szivattyúzás és vízkezelés területén nyújt termékeket ügyfeleinek. A társaság a világ 150 országában rendelkezik erős és hosszú távú vevőkapcsolatokkal, sikerességünkhöz 16.000 alkalmazott járul hozzá. A cégcsoporthoz több, mint 40 márka kapcsolódik, melyek kis kivétellel piacvezetői adott szegmensüknek.

 XYLEM Hungary Kft. új munkatársat keres következő pozícióba:

 RAKTÁROS

FELADATOK:

  •  Raktárkezelés (kiadás- bevétel nyilvántartása), raktárkezelő program naprakész vezetése, minden kimenő és beérkező anyag szállítójának felvitele a raktárkezelő programba, állagmegőrzés biztosítása
  • Készletek átvételebevételezéseraktárban való elhelyezése
  • Beérkeztetett áruk raktári tárhelyre mozgatása
  • Rendelések összegyűjtésevevők kiszolgálásatehergépkocsik fel és lerakodása
  • raktárban lévő készletek mennyiségénekminőségénekraktározásánakkiadásánaknyilvántartásának, a raktár rendjének és tisztaságának fenntartása.
  • Gyártási alapanyag igények lista szerinti kiszedése
  • Tömegés darabárukilletve anyagok emelésepolcra helyezése és egyéb mozgatása
  • Leltárak előkészítésevégrehajtása
  • raktári rend fenntartása
  • Raktár tűz-, munkaés környezetvédelmi szabályainak betartása

ELVÁRÁSOK:

  • Alapfokú végzettség
  • Gyalogkíséretű (3312) és/vagy vezetőüléses targonca érvényes vezetői engedély (3324)
  • precíz, pontosszorgalmas munkavégzés
  • Termelési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Munkaidő 8:00-16:00 (3 havi munkaidőkeretben)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word,Excel)

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Áruátvételi tapasztalat
  • Komissiózási tapasztalat
  • FIFO elv ismerete
  • Vállalat irányítási rendszer ismerete BPCs/SAP
  • Tűzvédelmi szakvizsga

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Dinamikusan fejlődő cégstabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelemhosszútávú munkavégzés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Béren kívüli jutatások: Cafeteria + Jelenléti bónusz + Minőségi bónusz
  • Munkába járás támogatása
  • Sportolási támogatás (Pulzus szabadidő központvárosi uszoda)
  • Szakmai fejlődéselőrelépési lehetőség,
  • Kellemes munkahelyi körülmények
  • Csapatépítő rendezvények

Munkavégzés helye:

Abony