It looks like you are coming from United States, but the current site you have selected to visit is United Kingdom. Do you want to change sites?

Yes, please. No. Keep me on the current site.

Technical Support Specialist M&C

Sales | Torokbalint, Hungary, Hungary
Job Details Apply
Job Details

A Xylem a világ vezető globális víztechnológiai társasága, mely szivattyúzás és vízkezelés területén nyújt termékeket ügyfeleinek. A társaság a világ 150 országában rendelkezik erős és hosszú távú vevőkapcsolatokkal, sikerességünkhöz 16.000 alkalmazott járul hozzá. A cégcsoporthoz több, mint 40 márka kapcsolódik, melyek kis kivétellel piacvezetői adott szegmensüknek.

A XYLEM Water Solutions Magyarország Kft. új munkatársat keres törökbálinti irodájába (határozott időre) a következő pozícióba:

Műszaki támogató mérnök M&C területre (Application engineer)

FELADATOK:

  • A vállalat által forgalmazott víz- és szennyvíz-technológiai termékeinek és ezen belül is főként M&C (monitoring & control) termékek értékesítésének műszaki háttértámogatása
  • Az értékesítési folyamatoknak megfelelően ajánlatok kidolgozása, szerződések előkészítése műszaki tartalomra vonatkozóan
  • Ajánlatok kezelése az ügyviteli rendszerben
  • Jóváhagyási folyamatok műszaki támogatása
  • Telefonos és elektronikus kapcsolattartás az ügyfelekkel angol és magyar nyelven, az értékesítéssel kapcsolatos műszaki támogatói feladatok ellátása
  • Rendelések rögzítésének műszaki támogatása és az ezzel kapcsolatos reklamációk kezelése
  • Termékismeret megszerzése, folyamatos tréningeken való részvétel
  • Speciális méretező és árazó programok használata
  • Alkalmazástechnikai mérnöki tevékenységek elvégzése: kiválasztás, méretezés, ellenőrzés, árazás és műszaki tanácsadás

ELVÁRÁSOK:

  • Bsc végzettség műszaki területen preferáltan villamosmérnök, esetleg gépészmérnök, építőmérnök, épületmérnök, de utóbbi esetekben átfogó villamossági ismeretek megléte
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Min.1-2 éves munkatapasztalat
  • Problémamegoldó készség
  • Pontos munkavégzés, határidők betartása
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Irodai munkavégzés (open office)

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Villamosmérnöki területén, vagy víz- és szennyvíz technológiai területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki termékek értékesítésének támogatásában szerzett tapasztalat
  • MSc végzettség műszaki területen preferáltan villamosmérnöki, esetleg gépészmérnök, épületmérnök végzettség
  • ERP rendszerben való jártasság
  • Árajánlat készítő szoftverek használatában való jártasság

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Dinamikusan fejlődő cég, stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem, hosszú távú munkavégzés
  • Béren kívüli juttatások
  • Szakmai fejlődés, előrelépési lehetőség,
  • Kellemes munkahelyi környezet

Munkavégzés helye:

Törökbálint