It looks like you are coming from United States, but the current site you have selected to visit is United Kingdom. Do you want to change sites?

Yes, please. No. Keep me on the current site.

Csoportvezető (termelési terület)

Operations | Cegled, Hungary, Hungary
Job Details Apply
Job Details

A Xylem a világ vezető globális víztechnológiai társasága, mely szivattyúzás és vízkezelés területén nyújt termékeket ügyfeleinek. A társaság a világ 150 országában rendelkezik erős és hosszú távú vevőkapcsolatokkal, sikerességünkhöz 16.000 alkalmazott járul hozzá. A cégcsoporthoz több, mint 40 márka kapcsolódik, melyek kis kivétellel piacvezetői adott szegmensüknek.

A XYLEM Hungary Kft. új munkatársat keres ceglédi 280 főt foglalkoztató gyárába a következő pozícióba:

Csoportvezető (Sejtvezető)

FELADATOK:

  • Képviseli a vállalati elveket, előírásokat és célokat a gyártásban
  • Irányítja és ellenőrzi a beosztott munkatársak munkáját
  • Szivattyúk gyártásában (összeszerelés, tesztelés, csomagolás, címkézés) való részvétel
  • Termelési terv határidőre történő végrehajtása, végrehajtatása.
  • Gyártási, vagy egyéb a termeléssel összefüggő munka elvégzése, technológiai utasítások és környezet-balesetvédelmi előírások betartásával
  • A területére vonatkozó minőségirányítási és biztonsági eljárások és utasítások ismerete, betartása, betartatása.
  • Folyamatos együttműködés a termelésben és raktározásban résztvevő munkatársakkal
  • Leltár előkészítésben és leltárban való aktív részvétel.
  • Precíz, pontos adminisztráció pontos elvégzése, nyomon követése

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Kitartó, precíz, önálló munkavégzési képesség, megbízhatóság
  • Jó kézügyesség
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek
  • Pozitív gondolkodású problémamegoldó hozzáállás
  • Termelési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Többműszakos munkarend vállalása

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Csoportvezetői tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Dinamikusan fejlődő cég, stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem, hosszútávú munkavégzés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Béren kívüli jutatások: Cafeteria + Termelékenységi bónusz
  • Munkába járás támogatása
  • Sportolási támogatás (Pulzus szabadidő központ, városi uszoda)
  • Szakmai fejlődés, előrelépési lehetőség,
  • Kellemes munkahelyi körülmények
  • Csapatépítő rendezvények

Munkavégzés helye: Cegléd, Külső-Kátai út 41.