It looks like you are coming from United States, but the current site you have selected to visit is Malaysia. Do you want to change sites?

Yes, please. No. Keep me on the current site.

Műszakvezető

Operations | Abony, Hungary, Hungary
Job Details Apply
Job Details

A Xylem a világ vezető globális víztechnológiai társasága, mely szivattyúzás és vízkezelés területén nyújt termékeket ügyfeleinek. A társaság a világ 150 országában rendelkezik erős és hosszú távú vevőkapcsolatokkal, sikerességünkhöz 16.000 alkalmazott járul hozzá. A cégcsoporthoz több, mint 40 márka kapcsolódik, melyek kis kivétellel piacvezetői adott szegmensüknek.

A XYLEM Water Systems Kft. új munkatársat keres abonyi gyárába a következő pozícióba:

MŰSZAKVEZETŐ (SHIFT LEADER)

FELADATOK:

  • termelésben dolgozók munkájának felügyelete 2-3 műszakos munkarendben;
  • termelési területen dolgozók (kb. 3irányítása,
  • Gyártási folyamatok fejlesztése,
  • Termelési műszakok irányításamotiválásamunkaszervezés;
  • Termelési folyamatok fejlesztése és a termelékenység javítása;
  • Optimális létszámtervezésmunkaidő beosztás készítésemunkaidő nyilvántartás felügyelete;
  • Munkaés tűzvédelmi szabályok betartatása;
  • Termeléshez kapcsolódó jelentések elkészítése;
  • Aktív részvétel a hatékonyságifejlesztési projektekben
  • Költségoptimalizálásban való részvétel.
  • Szoros kapcsolattartás a technológusokkal.

ELVÁRÁSOK:

  • Min. középfokú műszaki végzettség
  • 3+ év gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Vezetői tapaszatalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Határozottságlogikai gondolkodásmód
  •  kapcsolatteremtő készség
  • MS Office alkalmazások ismerete

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Felsőfokú - gépészmérnöki – végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Dinamikusan fejlődő cégstabil vállalati háttér
  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes fizetés + egyéb juttatások
  • Sportolási támogatás (Pulzus szabadidő központvárosi uszoda)
  • Szakmai fejlődéselőrelépési lehetőség,
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Csapatépítő rendezvények

 MUNKAVÉGZÉS HELYE: Abony, Dembinszky u. 3.