It looks like you are coming from United States, but the current site you have selected to visit is Israel. Do you want to change site?

Yes, please! No, keep me on the current site

Logisztikai gyakornok

Engineering | Torokbalint, Hungary, Hungary
Job Details Apply
Job Details

A Xylem a világ vezető globális víztechnológiai társasága, mely szivattyúzás és vízkezelés területén nyújt termékeket ügyfeleinek. A társaság a világ 150 országában rendelkezik erős és hosszú távú vevőkapcsolatokkal, sikerességünkhöz 16.000 alkalmazott járul hozzá. A cégcsoporthoz több, mint 40 márka kapcsolódik, melyek kis kivétellel piacvezetői adott szegmensüknek.

Jelentkezz hozzánk és Oldjuk meg együtt a vízügyeket!

LOGISZTIKAI GYAKORNOK - DIÁKMUNKA

FELADATOK:

  • Vevőszolgálati területtel kapcsolatos adminisztráció
  • A területet érintő folyamatfejlesztési projektben aktív részvétel
  • Logisztikai feladatokban való segítségnyújtás
  • Kimutatások, riportok készítése
  • iScala rendszer használata

Amit tőled várunk:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok elsősorban logisztikai területen;
  • Legalább heti 20 óra vállalása
  • Minimum hat hónap vállalása
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önálló problémamegoldó képesség
  • Együttműködési készség, csapatszellem
  • Határozott fellépés, rugalmasság, jó szervező- és kommunikációs készség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Diplomamunka elkészítésének lehetősége
  • Projektben való részvétel
  • Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
  • Hosszú távú diákmunka
  • Rugalmas munkarend
  • Szakmai gyakorlatot is le tudunk igazolni

Munkavégzés helye:  Törökbálint, Tópark utca 9.