It looks like you are coming from United States, but the current site you have selected to visit is Croatia. Do you want to change site?

Yes, please! No, keep me on the current site

Könyvelő

Finance | Cegled, Hungary, Hungary
Job Details Apply
Job Details

A Xylem a világ vezető globális víztechnológiai társasága, mely szivattyúzás és vízkezelés területén nyújt termékeket ügyfeleinek. A társaság a világ 150 országában rendelkezik erős és hosszú távú vevőkapcsolatokkal, sikerességünkhöz 16.000 alkalmazott járul hozzá. A cégcsoporthoz több, mint 40 márka kapcsolódik, melyek kis kivétellel piacvezetői adott szegmensüknek.

Jelentkezz hozzánk Ceglédre és Oldjuk meg együtt a vízügyeket!

Könyvelő munkatársat keresünk.

FELADATOK:

  • napi könyvelési feladatok ellátása ERP rendszerben (bejövő számlák könyvelése)
  • Tárgyi eszközökkel kapcsolatos ügyintézés és könyvelés
  • Havi zárással kapcsolatos vegyes könyvelések és nyilvántartások vezetése
  • Közreműködés a havi riportok elkészítésében
  • Könyveléssel kapcsolatos riportok készítése
  • Könyvvizsgálat támogatása
  • Évzárás és éves beszámoló elkészítésében való részvétel

ELVÁRÁSOK:

  • 2 év könyvelői munkakörben szerzett tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Együttműködési készség, csapatszellem
  • Határozott fellépés, rugalmasság, jó szervező- és kommunikációs készség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • BPCS rendszer ismerete
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Gyártó cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Azonnali munkakezdés
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszútávú munkavégzés
  • Béren kívüli juttatások
  • Munkába járás támogatása
  • Sportolási támogatás (Pulzus szabadidő központ, városi uszoda)
  • Csapatépítő rendezvények

Munkavégzés helye: Cegléd, Külső-Kátai út 41.