It looks like you are coming from United States, but the current site you have selected to visit is Algeria. Do you want to change sites?

Yes, please. No. Keep me on the current site.

Gépész / Karbantartó

Operations | Cegled, Hungary, Hungary
Job Details Apply
Job Details

 A Xylem a világ vezető globális víztechnológiai társasága, mely szivattyúzás és vízkezelés területén nyújt termékeket ügyfeleinek. A társaság a világ 150 országában rendelkezik erős és hosszú távú vevőkapcsolatokkal, sikerességünkhöz 16.000 alkalmazott járul hozzá. A cégcsoporthoz több, mint 40 márka kapcsolódik, melyek kis kivétellel piacvezetői adott szegmensüknek.

Csatlakozz hozzánk ceglédi gyárunkba

Gépész / Karbantartó pozícióba!

FELADATOK:

  • A vállalat gépparkjának, berendezéseinek javítása és terv szerinti megelőző karbantartása
  • Általános gépészeti-, karbantartási feladatok ellátása automatizált / félautomata termelési célgépeken, termelő berendezéseken és összeszerelő sorokon
  • Üzemzavar elhárítása, javítási, felújítási feladatok ellátása, dokumentációja
  • Termelő gépek telepítése
  • Épület fenntartással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Egyéb gépészeti / mechanikus feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK:

  • Gépész / gépszerelő- / mechanikai műszerész- vagy technikusi végzettség
  • Termelő vállalatnál hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Többműszakos munkarend vállalása (2 és 3 műszak)
  • Éjszakai/hétvégi készenlét vállalása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Széleskörű gépészeti ismeretek, hajtástechnikai ismeretek.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Pneumatikus rendszerek szerelői szintű ismerete
  • TPM ismeretek
  • Szerszámgép ismeret
  • Lemez megmunkálási ismeretek
  • Hegesztői ismeretek
  • Víz- és fűtés szerelői ismeretek
  • Emelőgép kezelői jogosítvány
  • Érettségi
  • Angol nyelvismeret

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Dinamikusan fejlődő cég, stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem, hosszú távú munkavégzés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Béren kívüli juttatások: Cafeteria + bónusz
  • Munkába járás támogatása
  • Sportolási támogatás (Pulzus szabadidő központ, városi uszoda)
  • Szakmai fejlődés, előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye:

Cegléd, Külső-Kátai út 41.