It looks like you are coming from United States, but the current site you have selected to visit is Azerbaijani. Do you want to change site?

Yes, please! No, keep me on the current site

Gyártósori munkatárs

Operations | Abony, Hungary, Hungary
Job Details Apply
Job Details

A Xylem a világ vezető globális víztechnológiai társasága, mely szivattyúzás és vízkezelés területén nyújt termékeket ügyfeleinek. A társaság a világ 150 országában rendelkezik erős és hosszú távú vevőkapcsolatokkal, sikerességünkhöz 16.000 alkalmazott járul hozzá. A cégcsoporthoz több, mint 40 márka kapcsolódik, melyek kis kivétellel piacvezetői adott szegmensüknek.

Csatlakozz hozzánk abonyi gyárunkba

pozícióba!

Főbb
feladatok, munkák:

  • Szivattyúk gyártásában (összeszerelés, tesztelés, csomagolás, címkézés) való részvétel
  • Termelési terv határidőre történő végrehajtása,
  • Gyártási, vagy egyéb a termeléssel összefüggő munka elvégzése, technológiai utasítások és környezet, balesetvédelmi előírások betartásával
  • Műszaki berendezések szakszerű kezelése.
  • A területére vonatkozó minőségirányítási és biztonsági eljárások és utasítások ismerete, betartása,

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Kitartó, precíz, önálló munkavégzési képesség, megbízhatóság
  • kézügyesség
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • A munkához előírt munkavédelmi védőfelszerelések szabályos viselése
  • Betanulás ceglédi üzemünkben

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Termelési területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő cég, stabil vállalati háttér
  • Teljes munkaidős, bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások: Cafeteria + Termelékenységi bónusz
  • Munkába járás támogatása
  • Sportolási támogatás (Pulzus szabadidő központ, városi uszoda)
  • Kellemes, modern munkahelyi környezet
  • Csapatépítő rendezvények

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye: Abony, Dembinszky u. 3.