Szerviztechnikus

Operations | Torokbalint, Hungary, Hungary
Stillingsoplysninger Anvend
Stillingsoplysninger

A Xylem a világ vezető globális víztechnológiai társasága, mely szivattyúzás és vízkezelés területén nyújt termékeket ügyfeleinek. A társaság a világ 150 országában rendelkezik erős és hosszú távú vevőkapcsolatokkal, sikerességünkhöz 16.000 alkalmazott járul hozzá. A cégcsoporthoz több, mint 40 márka kapcsolódik, melyek kis kivétellel piacvezetői adott szegmensüknek.

A XYLEM Water Solution Kft. új munkatársakat keres törökbálinti irodájába a következő pozícióba:

FELADATOK:

  • A vállalat által forgalmazott víz- és szennyvíz technológiai termékek (szivattyúk, tisztítóberendezések) szervizelése, beüzemelése, karbantartása
  • A termékek beüzemelésének, karbantartásának megfelelő dokumentálása
  • Műhelyben történő szivattyúk szervizelése
  • Rendelésekkel kapcsolatos reklamációk műszaki támogatása
  • A partnerekkel való kapcsolattartás
  • Helyszíni szerelések, javítások a megrendelőnél

ELVÁRÁSOK:

  • középfokú végzettség (villamos/elektrotechnikus/műszerész/géplakatos stb.) vagy ilyen irányú tanulmányok végzése
  • 3 éves munkatapasztalat
  • Problémamegoldó készség
  • Pontos munkavégzés, határidők betartása
  • Munkabiztonsági szabályok betartása
  • B kat. Jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Erkölcsi bizonyítvány

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Szivattyúzás területén szerzett tapasztalat
  • Elektromos vezérlőrendszerek, valamint hajtómű szerelési ismeretek
  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány és/vagy darukezelői bizonyítvány
  • Angol nyelv alapszintű ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Azonnali munkakezdés
  • Teljes munkaidő
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Hosszú távú munkavégzési lehetőség egy fejlődő, multinacionális vállalatnál
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés, kis létszámú csapat, barátias légkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Egy műszakos munkarend
  • Béren kívüli juttatások
  • Kellemes munkahelyi környezet

Munkavégzés helye:
Törökbálint és külső helyszínen történő munkavégzés

Anvend nu
Anvend